Ohýbačka drátů

Veletrh drátu v Düsseldorfu

Ve dnech 15. – 19. dubna 2024 se zástupci Formetalu účastní veletrhu drátu v Düsseldorfu. Najdete nás na stánku našeho dodavatele Numalliance.

NOVINKA: Ohýbačky plechu Erbend

Rozšířili jsme naši nabídku o vyspělé ohýbačky plechu Erbend. Přinášíme vám tak řešení pro vysokou kvalitu výroby v mnoha oblastech.

Formetal Open House

Zveme Vás na Open House Formetal 2023

V termínu 24. až 26. 5. 2023 pro Vás opět chystáme tradiční Open House Formetal, který se bude konat v našem showroomu a sídle společnosti v Měšicích u Prahy.

Vláknový laser

Ekonomické lasery Glorystar

Na základě četných žádostí jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku strojů o ekonomickou řadu vláknových laserů. Po pečlivém výběru jsme jako partnera zvolili společnost Glorystar, která mimo požadavku na velmi příznivou cenu splňuje i vysoké evropské nároky na kvalitu. Každý laser prochází během výroby 139 kontrolními procesy. Hlavní výrobní závod je v oblasti čínského Shenzhenu, … Přečíst celý článek

EuroBLECH 2022

Dovolujeme si vás pozvat na návštěvu mezinárodního veletrhu EuroBLECH v německém Hannoveru, kde bude mít vlastní expozici většina našich dodavatelů. Veletrh proběhne ve dnech 25. – 28. října a zástupce Formetalu na něm potkáte od úterý do čtvrtka. Využijte návštěvu veletrhu naplno a domluvte si s námi schůzku přímo na stánku konkrétního výrobce. Pro schůzku … Přečíst celý článek

Dny otevřených dveří 2022

Proběhly dny otevřených dveří FORMETAL 2022

Letos naší akci navštívilo rekordních 135 partnerů z 63 firem. Účast překonala naše očekávání, moc děkujeme. Návštěvníkům se mimo našeho týmu věnovali rovněž zástupci společností Durmazlar, Variobend-Slinet, Mecanica Exacta, RHTC a GEKA. Rádi jsme se s Vámi opět setkali a těšíme se na další spolupráci.

Formetal Open House

Dny otevřených dveří Formetal 2022

V termínu 14. a 15. 9. 2022 pro Vás opět chystáme naše tradiční Dny otevřených dveří Formetal, které se budou konat v našem showroomu a sídle společnosti v Měšicích u Prahy.