Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Hlavní strana / Stroje na zpracování plechu / Dny otevřených dveří Formetal 2018 ve dnech 24.5. – 25.5. 2018

Dny otevřených dveří Formetal 2018 ve dnech 24.5. – 25.5. 2018

Všem návštěvníkům děkujeme za účast na Dnech otevřených dveří Formetal s.r.o., které se konaly ve dnech 24. a 25. 5. 2018 vždy od 8 do 16 hodin.

Navštívilo nás více než 50 společností, v mnoha případech se jednalo o vícečlennou návštěvu. Účast tedy byla podobná, jako v přechozím roce, s čímž jsme velmi spokojeni. Děkujeme!

Oproti roku 2017 byly na akci vystaveny dva exponáty, které běžně neprezentujeme. Jednalo se o šestimetrovou obousměrnou CNC ohýbačku plechu Variobend a o linku Mecanica Exacta, sestávající z odvijáku, rovnačky s podavačem a excentrického lisu. Na lince jsme pro návštěvníky vysekávali z pásu plechu otvíráky na nápoje.

Obousměrná ohýbačka na Open house Formetal 2018

Novinkou v našem showroomu byl také velkoplošný monitor, který bude sloužit pro prezentaci firmy i na akcích mimo Měšice, tedy i na MSV v Brně. Chceme pokračovat v interaktivním přiblížení možností námi dodávaných strojů nejen prezentací videí výrobců, ale přiblížit interaktivní formou i naše benefity pro konkrétní prostředí tuzemských firem zabývajících se tvářením plechů. Pokud jej nevyužijeme pro promo mimo, bude mít své místo právě zde v showroomu.

Dotyková prezentační obrazovkaRaut na Open house Formetal 2018 

Další vystavené stroje z našeho sortimentu: 4 kW fiber laser Durma 4. generace, ohraňovací lisy, tabulové nůžky, ohýbačky trubek, zakružovačky plechů a profilů, profilové nůžky s děrováním, excentrický lis, horizontální lis, motorickou ohýbačku plechu a další.

Věříme, že se nám podařilo poskynout požadované informace a zodpovědět většinu dotazů.  Na mnohých projektech budeme pracovat i v následujících dnech a týdnech. Těšíme se na to, stejně jako na příští dny otevřených dveří Formetal.

 

 

Líbil se vám článek? Další vám zašleme.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook