Dny otevřených dveří Formetal 2018 ve dnech 24.5. – 25.5. 2018

Všem návštěvníkům děkujeme za účast na Dnech otevřených dveří Formetal s.r.o., které se konaly ve dnech 24. a 25. 5. 2018 vždy od 8 do 16 hodin.

Navštívilo nás více než 50 společností, v mnoha případech se jednalo o vícečlennou návštěvu. Účast tedy byla podobná, jako v přechozím roce, s čímž jsme velmi spokojeni. Děkujeme!

Oproti roku 2017 byly na akci vystaveny dva exponáty, které běžně neprezentujeme. Jednalo se o šestimetrovou obousměrnou CNC ohýbačku plechu Variobend a o linku Mecanica Exacta, sestávající z odvijáku, rovnačky s podavačem a excentrického lisu. Na lince jsme pro návštěvníky vysekávali z pásu plechu otvíráky na nápoje.

Obousměrná ohýbačka na Open house Formetal 2018

Novinkou v našem showroomu byl také velkoplošný monitor, který bude sloužit pro prezentaci firmy i na akcích mimo Měšice, tedy i na MSV v Brně. Chceme pokračovat v interaktivním přiblížení možností námi dodávaných strojů nejen prezentací videí výrobců, ale přiblížit interaktivní formou i naše benefity pro konkrétní prostředí tuzemských firem zabývajících se tvářením plechů. Pokud jej nevyužijeme pro promo mimo, bude mít své místo právě zde v showroomu.

Dotyková prezentační obrazovkaRaut na Open house Formetal 2018 

Další vystavené stroje z našeho sortimentu: 4 kW fiber laser Durma 4. generace, ohraňovací lisy, tabulové nůžky, ohýbačky trubek, zakružovačky plechů a profilů, profilové nůžky s děrováním, excentrický lis, horizontální lis, motorickou ohýbačku plechu a další.

Věříme, že se nám podařilo poskynout požadované informace a zodpovědět většinu dotazů.  Na mnohých projektech budeme pracovat i v následujících dnech a týdnech. Těšíme se na to, stejně jako na příští dny otevřených dveří Formetal.