Ekonomické lasery Glorystar

Na základě četných žádostí jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku strojů o ekonomickou řadu vláknových laserů. Po pečlivém výběru jsme jako partnera zvolili společnost Glorystar, která mimo požadavku na velmi příznivou cenu splňuje i vysoké evropské nároky na kvalitu. Každý laser prochází během výroby 139 kontrolními procesy. Hlavní výrobní závod je v oblasti čínského Shenzhenu, který je spolu se sousedním Hong-Kongem průmyslově nejvyspělejší oblastí Číny. Kvalita zpracování a některá výjimečná technická řešení jsou spolu s naším silným servisním zázemím předpokladem velmi dobré volby. Naším hlavním dodavatelem laserů zůstává i nadále společnost Durma, nicméně cenové rozdíly jsou takové, že si tito výrobci v podstatě nekonkurují. 

Fiber laser Glorystar
Laser na trubky a profily

Celkově Glorystar nabízí více než 150 modelů strojů v 8 produktových řadách. Hlavními produkty jsou vláknové lasery s vyměnitelnými stoly, kompaktní lasery s jedním stolem, trubkové lasery a kombinované lasery plech-trubka (profil). Nabízíme je s laserovými zdroji Raycus a pálicími hlavami Glorystar, mohou se ale použít i komponenty IPG (zejména pro slabší výkony rezonátoru) a Precitec. 

Základní parametry najdete na produktové stránce, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení.

Lasery splňují veškeré přísné evropské průmyslové normy, normy ochrany životního prostředí a normy bezpečnosti práce na vláknových laserech, jako je ochrana proti otevření dveří, ochrana zraku a další. 

Lasery jsou vybaveny industriálními klimatizačními jednotkami, které stabilně regulují teplotu komponent k zabránění nepříznivému vlivu nárůstu teploty při pálení materiálu. 

Efektivní ochrana pomocí vysokorychlostního speciálního řetězu pro vedení optického kabelu účinně zabraňuje jeho případnému odpojení, otočení či poškození a zaručuje jeho delší životnost. 

Svařovaný a maximálně robustní rám stroje zabraňuje možným teplotním deformacím a zajišťuje vysokou přesnost, a to i při dlouhodobém nepřetržitém pálení.

Vysoce výkonný systém odsávání rozdělený do 8 plně automatických zón zabraňuje znečištění komponentů uvnitř stroje, zajišťuje bezpečný provoz laseru a je šetrný k životnímu prostředí. Boxy na odpad jsou navrženy tak, aby je bylo možné vysouvat z obou stran stroje. 

Průmyslové detektory umístěné před pálicí hlavou signalizují laseru možnou kolizi pálicí hlavy.

Vláknový laser, bezpečnostní opatření
Ochrana proti kolizi

U trubkových laserů je nutno vyzdvihnout vysoce kvalitní standardní sklíčidla, výkonné odsávání a možnost dodání stroje se třemi sklíčidly, který mimo jiné umožnuje bezodpadové řezání.