Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Hlavní strana / Stroje na zpracování plechu / EURO GAS SYSTEM zakružuje s DAVI

EURO GAS SYSTEM zakružuje s DAVI

zakružovačky DAVI

EGS zakružuje s DAVI

 

Euro Gas Systems (EGS) je rumunský výrobce kompresorových agregátů na zemní plyn poháněných motory na zemní plyn nebo elektromotory (rozsah 300-8 000 HP). Navrhují a vyrábějí tlakové nádoby a poté je zabudují do kompresorových agregátů. Když se zvýšil objem výroby tlakových nádob větších rozměrů (kde jsou potřeba zakroužené plechy), rozhodla se společnost EGS investovat do zakružovaček plechu místo nákupu od subdodavatelů.

“Nádoby, které v současné době používáme, mají následující specifikace: průměr od 600 do 3050 mm, tloušťka od 12 do 60 mm, s délkou do 2800 mm, informoval Roger Wachter, generální ředitel EGS. Po obdržení e-mailu s prezentací DAVI o čtyřválcovém zakružovacím stroji na něho udělala dojem varianta navržená společností DAVI. “Zajímala mě perspektiva minimalizace plochého konce. Po obdržení všech technických vysvětlení byly posledním dílkem našeho rozhodnutí obrovský referenční seznam a mezinárodní působnost DAVI“.

Zkušenosti s prodejním a technickým týmem DAVI byly od začátku pozitivní. “Dokázali nás vést výběrem správné zakružovačky pro naše potřeby včetně volitelného vybavení a v závěrečných krocích jednání jsme vždy dostali rychlé odpovědi,” dodal Roger. Pandemie navíc neovlivnila plán dodávek a instalace, které byly naplněny k plné spokojenosti EGS.

“Dnes a díky naší nové zakružovačce dochází ke zlepšení nákladů a lepší kontrole materiálu, který potřebujeme pro naši výrobu; nejsme závislí na dodacích lhůtách subdodavatelů a významně jsme snížili přepravní náklady , “pokračoval Roger.

Další zakružovačka DAVI, která pomáhá zákazníkovi získat konkurenceschopnější produkt pro měnící se trh, kterému čelíme v těchto bezprecedentních dobách… Závěrečné slovo Rogera: „Plný počet bodů pro DAVI!“.

Článek je převzatý z webu DAVI.com.

Líbil se vám článek? Další vám zašleme.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook