Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Hlavní strana / Stroje na zpracování plechu / FORMETAL na MSV Brno 2018

FORMETAL na MSV Brno 2018

Potkejme se 1. 10. – 5.10 2018 tradičně v pavilonu B, Stánek 33

Veletržní brány nejprestižnějšího strojírenského veletrhu v České republice se otevřou pro Vás, návštěvníky a partnery, za necelý měsíc. Bude to letos jubilejní 60. ročník. A FORMETAL se pravidelně jako vystavovatel zúčastňuje od roku 1998.

My ve FORMETALU nadcházejícím veletrhem žijeme naplno již od poloviny léta. Letošní sortimentní a technické novinky jsme prezentovali v květnu při našich Dnech otevřených dveří, veletrh chceme pojmout spíše jako místo k setkání, jako další možnost pohodlně prodiskutovat Vaše investiční záměry, technické a technologické představy.

Jaké stroje v expozici FORMETAL letos najdete?

Jsou to především naše stálice, stroje, které si vedou velmi úspěšně v praxi. Rádi Vám prakticky ukážeme, co s jejich pomocí docílíte. Nechte se inspirovat našimi odborníky.

  • CNC hydraulický ohraňovací lis AD-R 2060

Díky kompaktním malým rozměrům je určen i do omezených prostor. Přednosti vystaveného modelu spočívají v špičkových použitých komponentech a vlastním CNC řízení os Y1, Y2, X, R, Z1 a Z2. Expozice bude doplněna o prezentaci ohýbacího software DBend.

Na snímku v okamžiku manipulace před přepravou

  • CNC hydraulická čtyřválcová zakružovačka DAVI PROMAU MCA 2020

Zakružovačky DAVI PROMAU si našly svoji pozici v řadě sofistikovaných odvětví kovoprůmyslu. Kosmonautiku a letectví nevyjímaje, jak ostatně dokumentuje roll-up v pozadí stroje stabilně umístěného v show-roomu FORMETALU v Měšicích. Mimo technické kvality si tyto stroje získaly popularitu rovněž velmi příznivě nastavenými cenami. Na veletrhu Vám předvedeme možnosti CNC řízení, reálné zakružování plechu a probereme Vaše technologická zadání. V některých dnech bude přítomen rovněž zástupce DAVI PROMAU.

DAVI PROMAU MCA 2020

  • Poloautomatický excentrický lis Mecanica Exacta CC 63

Excentrický lis s poloautomatickým nastavením zdvihu renomovaného portugalského výrobce, který úzce spolupracuje s technickou univerzitou v Portu. Mimo technické úrovně strojů naši zákazníci oceňují rychlost reakce tohoto výrobce a profesionalitu, s jakou dokáže reagovat na konkrétní požadavky zákazníků.

 

Mecanica Exacta CC63

 

Těšíme se na Vás.

V případě zájmu o volnou vstupenku kontaktujte prosím paní Doru Diblíkovou, diblikova@formetal.cz

Líbil se vám článek? Další vám zašleme.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook