FORMETAL na MSV Brno 2018

Potkejme se 1. 10. – 5.10 2018 tradičně v pavilonu B, Stánek 33

Veletržní brány nejprestižnějšího strojírenského veletrhu v České republice se otevřou pro Vás, návštěvníky a partnery, za necelý měsíc. Bude to letos jubilejní 60. ročník. A FORMETAL se pravidelně jako vystavovatel zúčastňuje od roku 1998.

My ve FORMETALU nadcházejícím veletrhem žijeme naplno již od poloviny léta. Letošní sortimentní a technické novinky jsme prezentovali v květnu při našich Dnech otevřených dveří, veletrh chceme pojmout spíše jako místo k setkání, jako další možnost pohodlně prodiskutovat Vaše investiční záměry, technické a technologické představy.

Jaké stroje v expozici FORMETAL letos najdete?

Jsou to především naše stálice, stroje, které si vedou velmi úspěšně v praxi. Rádi Vám prakticky ukážeme, co s jejich pomocí docílíte. Nechte se inspirovat našimi odborníky.

  • CNC hydraulický ohraňovací lis AD-R 2060

Díky kompaktním malým rozměrům je určen i do omezených prostor. Přednosti vystaveného modelu spočívají v špičkových použitých komponentech a vlastním CNC řízení os Y1, Y2, X, R, Z1 a Z2. Expozice bude doplněna o prezentaci ohýbacího software DBend.

Na snímku v okamžiku manipulace před přepravou
  • CNC hydraulická čtyřválcová zakružovačka DAVI PROMAU MCA 2020

Zakružovačky DAVI PROMAU si našly svoji pozici v řadě sofistikovaných odvětví kovoprůmyslu. Kosmonautiku a letectví nevyjímaje, jak ostatně dokumentuje roll-up v pozadí stroje stabilně umístěného v show-roomu FORMETALU v Měšicích. Mimo technické kvality si tyto stroje získaly popularitu rovněž velmi příznivě nastavenými cenami. Na veletrhu Vám předvedeme možnosti CNC řízení, reálné zakružování plechu a probereme Vaše technologická zadání. V některých dnech bude přítomen rovněž zástupce DAVI PROMAU.

DAVI PROMAU MCA 2020
  • Poloautomatický excentrický lis Mecanica Exacta CC 63

Excentrický lis s poloautomatickým nastavením zdvihu renomovaného portugalského výrobce, který úzce spolupracuje s technickou univerzitou v Portu. Mimo technické úrovně strojů naši zákazníci oceňují rychlost reakce tohoto výrobce a profesionalitu, s jakou dokáže reagovat na konkrétní požadavky zákazníků.

 

Mecanica Exacta CC63

 

Těšíme se na Vás.

V případě zájmu o volnou vstupenku kontaktujte prosím paní Doru Diblíkovou, diblikova@formetal.cz