FORMETAL se opět chystá na MSV do Brna

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně letos proběhne v termínu 7. – 11. 10. 2019.
Najdete nás tradičně v Pavilonu B, tentokrát na stánku 32.

Pokud máte zájem o volnou vstupenku, neváhejte kontaktovat paní Doru Diblíkovou.

Stejně jako loni představíme průřez naší nabídkou plechotvářecích strojů:

Kromě nich se na našem stánku dozvíte novinky v oblasti HW i SW, viditelné i „pod kapotou“. Uvidíte technologické ukázky tváření a můžete využít konzultace našich i zahraničních specialistů.

A co že jsou vystavované stroje přesně zač?

Oboustranná ohýbačka plechů Variobend DB 6.2,0

Hlavním exponátem bude šestimetrová CNC segmentová servo hydraulická ohýbačka z produkce německé společnosti Variobend, která umožňuje ohýbání plechů v pozitivním i negativním úhlu bez nutnosti překlápění tabule plechu. Ohýbačka je navíc vybavena automatickými upínkami, takže ohýbání některých výrobků probíhá plně automaticky bez zásahu operátora.

O instalaci u našeho zákazníka si můžete přečíst na našem postu.

Obousměrná ohýbačka plechu VARIOBEND DB

CNC ohraňovací lis AD-R 2060

Reprezentantem ohraňovacích lisů bude na letošním brněnském veletrhu dvoumetrový CNC lis vybavený řízenými osami Y1, Y2, X, Z1, Z2 a pneumatickým upínáním lisovníků.

Zakružovačka profilů DAVI MCP 11

Všechny zakružovačky profilů DAVI PROMAU jsou heavy duty konstrukce. Mají tři hydraulické motory (jeden pro každou rolnu) a podpěrné válce s hydraulickým pohybem ve všech  třech osách.

Součástí Dnů otevřených dveří FORMETAL 2019 v Měšicích u Prahy byla i škola zakružování . Podívejte se na video z této akce.

Zakružovačka profilů DAVI PROMAU

CNC zakružovačka plechů DAVI MCA 2019

Zakružovačky DAVI PROMAU si našly svoji pozici v řadě sofistikovaných odvětví kovoprůmyslu, kosmonautiku a letectví nevyjímaje. Mimo technické kvality si tyto stroje získaly popularitu rovněž velmi příznivě nastavenými cenami. Na veletrhu Vám předvedeme možnosti CNC řízení, reálné zakružování plechu a probereme Vaše technologická zadání.

Čtyřválcová zakružovačka plechu DAVI MCA

Automatický excentrický lis Mecanica Exacta CC 63

Excentrický lis s automatickým nastavením zdvihu renomovaného portugalského výrobce, který úzce spolupracuje s technickou univerzitou v Portu. Mimo technické úrovně strojů naši zákazníci oceňují rychlost reakce tohoto výrobce a profesionalitu, s jakou dokáže reagovat na konkrétní požadavky zákazníků.

Těšíme se na Vás.