Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Hlavní strana / Stroje na zpracování plechu / Lisy a linky MECANICA EXACTA

Lisy a linky MECANICA EXACTA

Portugalského výrobce excentrických a hydraulických lisů společnost Mecanica Exacta (založeno 1947) zastupujeme u nás a na Slovensku od roku 2016. Smlouvou o výhradním zastoupení jsme navázali na více než 20 leté zkušenosti v oblasti prodeje a servisu tvářeních, řezacích a děrovacích strojů. Se společností Mecanica Exacta jsme společně realizovali několik velmi zajímavých projektů.

 

Linka ME na MSV Brno

 

 

 

 

 

 

 

 

Před dvěma lety jsme společně dodávali složité automatické linky s lisy do Polska, do firem v ČR pak zařízení do automobilového průmyslu (automotive), ale i např. pro výrobce montážních lišt a upevňovacích systémů – skupinu Walraven (dvojitý odviják, integrovaná rovnačka s podavačem, mazání materiálu, lis s automatickým přestavením zdvihu, hydraulické upínání nástrojů a dopravník na hotové výrobky vč. bezpečnostního tunelu), která zároveň pořídila speciálně upravený vysokorychlostní lis do svého závodu v Holandsku. Lisy a celými linkami Mecanica Exacta disponují i takové firmy jako např. BOSCH, Toyota Boshoku, Gestamp, Kirchhoff automotive, Teka, Arcelor Mittal a další.

 

Linka s excentrickým lisem ME

Instalace ME v ČR

Lisy od Mecanicy Exacty vynikají svým extrémně kvalitním zpracováním, propracovanými detaily a výjimečnou robustností. Výrobce je lisy a linky schopen navrhnout, upravit, přizpůsobit prakticky jakékoli výrobě a díky své flexibilitě uspokojit potřeby každého zákazníka. Můžeme konstatovat, že speciálně upravené linky a lisy jsou pro Mecanicu Exactu dnes už v podstatě standardem. Samozřejmostí je i možnost implementace strojů do stávajících linek, případně linek ke stávajícím strojům (i některých jiných výrobců). Ovládání, nastavení a diagnostika jsou zjednodušeny a urychleny díky ovládání z jednoho místa. Stroje Mecanica Exacta je s největší mírou efektivity možné využít v nepřeberném množství výrobních odvětví jako je automotive, elektronický a železniční průmysl, potravinářský průmysl, nábytkářství, výroba solárních panelů, produkce konstrukcí a mnohé další.

Linka Mecanica EXACTA

Linka s lisem Mecanica EXACTA

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám článek? Další vám zašleme.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook