Lisy a linky MECANICA EXACTA

Portugalského výrobce excentrických a hydraulických lisů společnost Mecanica Exacta (založeno 1947) zastupujeme u nás a na Slovensku od roku 2016. Smlouvou o výhradním zastoupení jsme navázali na více než 20 leté zkušenosti v oblasti prodeje a servisu tvářeních, řezacích a děrovacích strojů. Se společností Mecanica Exacta jsme společně realizovali několik velmi zajímavých projektů.

Linka ME na MSV Brno

Před dvěma lety jsme společně dodávali složité automatické linky s lisy do Polska, do firem v ČR pak zařízení do automobilového průmyslu (automotive), ale i např. pro výrobce montážních lišt a upevňovacích systémů – skupinu Walraven (dvojitý odviják, integrovaná rovnačka s podavačem, mazání materiálu, lis s automatickým přestavením zdvihu, hydraulické upínání nástrojů a dopravník na hotové výrobky vč. bezpečnostního tunelu), která zároveň pořídila speciálně upravený vysokorychlostní lis do svého závodu v Holandsku. Lisy a celými linkami Mecanica Exacta disponují i takové firmy jako např. BOSCH, Toyota Boshoku, Gestamp, Kirchhoff automotive, Teka, Arcelor Mittal a další.

Linka s excentrickým lisem ME
Instalace ME v ČR

Lisy od Mecanicy Exacty vynikají svým extrémně kvalitním zpracováním, propracovanými detaily a výjimečnou robustností. Výrobce je lisy a linky schopen navrhnout, upravit, přizpůsobit prakticky jakékoli výrobě a díky své flexibilitě uspokojit potřeby každého zákazníka. Můžeme konstatovat, že speciálně upravené linky a lisy jsou pro Mecanicu Exactu dnes už v podstatě standardem. Samozřejmostí je i možnost implementace strojů do stávajících linek, případně linek ke stávajícím strojům (i některých jiných výrobců). Ovládání, nastavení a diagnostika jsou zjednodušeny a urychleny díky ovládání z jednoho místa. Stroje Mecanica Exacta je s největší mírou efektivity možné využít v nepřeberném množství výrobních odvětví jako je automotive, elektronický a železniční průmysl, potravinářský průmysl, nábytkářství, výroba solárních panelů, produkce konstrukcí a mnohé další.

Linka Mecanica EXACTA
Linka s lisem Mecanica EXACTA