Nový typ ohraňovacího lisu Durma, model AD-ES

Do našeho portfolia strojů přidáváme nově servoelektrický ohraňovací lis Durma, model AD-ES. Tento nový typ ohraňovacího lisu nabízíme s pracovní délkou 1250 a 2050 mm a tonáží 40 tun. Největší výhodou tohoto stroje je servoelektrický pohon, který je v porovnání s hydraulickým lisem až o 40 % energeticky úspornější. Díky servomotorům je oproti hydraulickým lisům také výrazně nižší hlučnost. Absence hydraulického oleje dále snižuje provozní náklady a zvyšuje spolehlivost lisu.

CNC servoelektrický ohraňovací lis
Ohraňovací lis Durma AD-ES

V základní výbavě naleznete mimo jiné holandský řídící systém Delem DA-66T a CNC řízené osy X, Y1, Y2, R.

Delem DA-66 T
Ovládací systém DELEM DA-66 T

Pohyb beranu je zajištěn dvěma přesnými kuličkovými šrouby a servomotory. Samotný proces ohýbání může být zahájen klasickým sešlápnutím pedálu, nebo pouze využitím programovatelných bezpečnostních optozábran, které patří mezi standardní výbavu stroje. Tím je dosaženo nejefektivnějšího provozu a urychlení výroby.

Ke stroji lze dokoupit širokou škálu příslušenství. Mezi nejzajímavější rozšíření patří laserové doměřování úhlu systémem DAM nebo příprava pro připojení robota. CNC řízené osy lze také rozšířit o Z1, Z2 a delta X +/- 125 mm.

Podrobnější informace se dočtete také na stránce ohraňovacího lisu, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení, ochotně vám se vším poradíme.