Setkání obchodních partnerů DURMAZLAR v Turecku

V lednu 2019 proběhlo v Burse setkání klíčových evropských obchodních partnerů společnosti DURMAZLAR

O co šlo… 

Ze strany výrobce ohraňovacích lisů, vláknových laserů a další vysoce sofistikované techniky pro tváření plechů byly okomentovány některé novinky, představené loni na veletrhu EUROBLECH v Hannoveru. Šlo zejména o robotizované pracoviště ohraňovacího lisu DURMA ROBOTCELL a automatické ohýbací centrum DURMA PANEL BENDER. 

Letos obchodníci diskutovali hodně o robotizaci ohraňovacích lisů DURMA
Jednání moderoval a řídil pan Recep “RICHIE” KARABURUN z New York University

Tématem, které se prolínalo napříč programem setkání, byla efektivní komunikace.  A to jak operativní obchodní, tak komunikace týkající se servisní podpory. Ta je ostatně pro zákazníky FORMETALU stěžejní. Jednalo se například o rychlé dostupnosti náhradních dílů, reakčních časech na realizaci požadavků zákazníků, o možnostech instruktážních školení formou video návodů a dalších aktuálních tématech týkajících se moderní výměny informací.  

Na inovacích se podílejí i české firmy 

Diskuze pokračovala i v restauraci hotelu Hilton Bursa, který je součástí společnosti Durmazlar holding
Diskuze pokračovala i při večeři v restauraci hotelu Hilton Bursa, který je součástí společnosti Durmazlar holding

“Poznatky z praxe českých firem jsou pro DURMZLAR ceněným zdrojem informací a zpětnou vazbou nejen pro inovace našich stojů. Jasně signalizují rostoucí požadavky zákazníků na služby spojené s efektivním provozem plechotvářecích strojů, postupný přechod na vyšší stupeň automatizace a robotizace, řízení procesů přes cloudovou platformu a intuitivní a efektivní komunikaci na všech stupních. To je to hlavní, co bude v budoucnu rozhodovat při výběru stroje, jeho výrobce a samozřejmě dodavatele v konkrétním regionu,” řekl v rámci setkání pan Kemal Illeri, obchodní ředitel společnosti Durmazlar.