Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Hlavní strana / Stroje na zpracování plechu / Tabulové nůžky DURMA

Tabulové nůžky DURMA

Hydraulické a elektromechanické tabulové nůžky DURMA patří k našemu nejprodávanějšímu druhu strojů. Jen v České Republice jsme jich instalovali již více než 300!

Nůžky DURMA VS

Tabulové nůžky DURMA VS

Přes nástup technologií, jako jsou např. vláknové lasery, patří tabulové nůžky k základním strojům malých firem i velkých podniků, především díky jejich nízkým provozním nákladům a jednoduchosti ovládání. Obecně se jedná o velmi produktivní stroje s minimální nároky na jejich údržbu a provoz. Dodáváme je v řadě variant.

Elektromechanické nůžky modelové řady DURMA MS se využívají pro materiály do max. síly plechu 4 mm s pracovní délkou od 1350 mm – 3100 mm. V základním provedení je většina nůžek tohoto modelu vybavena jednoduchým nastavením mezery mezi noži z přední části stroje, motorickým dorazem a dotykovým panelem se systémem DT-5 s velmi snadným a srozumitelným ovládáním. Rozvaděče nůžek se systémem DT-5 mají nový design s menším počtem elektrických komponentů a vodičů a s funkcí úspory energie. Použito je modulární a programovatelné PLC s možností úprav v případě změn bezpečnostních požadavků v budoucnu.

Nůžky DURMA

Tabulové nůžky DURMA MS

Hydraulické tabulové nůžky DURMA nabízíme v NC (řada SBT) i CNC (řada VS) provedení. Oba nabízené modely se vyznačují velmi robustní konstrukcí zaručující dlouhou životnost. Jednoduché ovládání DT-7 zaručuje obsluze snadné programování stroje a minimální časové prodlevy při změnách střižných parametrů.

CNC modely tabulových nůžek DURMA VS jsou již ve standardu vybaveny motorickým dorazem, automatickým přestavením mezery mezi noži, funkcí pro nastavení délky střihu (úspora času), pro nastavení začátku místa střihu (menší opotřebení jednotlivých nožů) a především možností přestavení úhlu střihu, které eliminuje kroucení plechu při stříhání úzkých pásků.

Nůžky DURMA

Tabulové nůžky DURMA VS

NC tabulové nůžky DURMA SBT charakterizuje kyvný pohyb stříhací traverzy s fixním úhlem střihu, jednoduché přestavení vůle mezi noži a motorický zadní doraz. Stejně jako u předchozího modelu lze nůžky dovybavit oblíbenou podpěrou tenkých plechů a další širokou škálou příslušenství pro zvýšení produktivity výroby.

Ovládací systém DT-5

Systém DT-5 pro tabulové nůžky DURMA MS

Všechny tyto modelové řady tabulových nůžek DURMA máme vždy skladem v různých kapacitách, délkách a provedení. Objednejte se na návštěvu našeho showroomu, kde si nůžky můžete prohlédnout a sami si zkusit jejich ovládání a střih.

Podrobnější informace se dočtete také na stránkách jednotlivých strojů, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení, ochotně vám se vším poradíme.

Líbil se vám článek? Další vám zašleme.

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook