Veletrh Hannover 23.- 26.10. 2018

Společně s mnoha zákazníky z ČR jsme se zúčastnili velerhu Euroblech Hannover 2018, kde naši dodavatelé prezentovali celou řadu velmi zajímavých novinek.

  • DURMA ROBOTCELL – Servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem Yaskawa MOTOMAN BP12 – mimo jednoznačných východ servoelektrického lisu doplněných o robotické pracoviště se vývojoví pracovníci Durmazlaru zamysleli nad tím, jak tuto technologii zpřístupnit i menším společnostem, které nedisponují samostatnými programátory. V současné době se ve spolupráci s izraelskou softwarovou společnosti METALIX finalizuje řešení, kdy se robot naprogramuje prakticky automaticky na základě naprogramování výrobku v software DBEND!
DURMA ROBOTCELL- servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem
DURMA ROBOTCELL – Servoelektrický ohraňovací lis AD-ES s robotem Yaskawa MOTOMAN BP12
  • DURMA Panel Bender – plně automatické servoelektrické ohýbací centrum přináší maximální rychlost a bezpečnost, plně automatickou výměnu nástrojů, inteligentní spotřebu, bezobslužnou výrobu a minimalizované časy nastavení. Pro plechy tl. 0,5 – 4 mm.
  • Variobend SLINET – automatická linka na příčné a podélné dělení plechu do tl. 1 mm. Posuvný portál pro automatickou výměnu svitku včetně jeho zavedení, automatické nastavení nožů podélného dělení, automatické odskočení kruhových nůžek příčného dělení pro dosažení různé délky jednotlivých podélných pásků.
Automatická linka na dělení plechu Variobend SLINET
Variobend SLINET – automatická linka na příčné a podélné dělení plechu do tl. 1 mm