Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

CNC děrovací linky ALFA

Linka na pásovinu ALFA 500

ALFA 500

 

Linky pro automatické dělení ploché oceli.

Vlastnosti

Linky řady ALFA jsou určeny pro automatické děrování, značení a stříhání ploché oceli, ALFA 500/150 i profilů. To umožňuje vyrobit finální produkt v jednom procesu, což významně zvyšuje produktivitu a výrazně snižuje náklady a prostoje.

 

ALFA je ideální volbou pro výrobu ocelových konstrukcí, mostní stavitelství, výrobu přenosových zařízení elektrické energie, námořní kovovýrobu a pro velký objem zpracování ploché oceli vůbec.

Obrázek k produktu - CNC děrovací linky ALFA Obrázek k produktu - CNC děrovací linky ALFA Obrázek k produktu - CNC děrovací linky ALFA Obrázek k produktu - CNC děrovací linky ALFA

 

Děrovací linka ALFA 150

ALFA 150

Lze dovybavit automatickým zakládáním materiálu.

 

Linka na pásovinu ALFA 500

ALFA 500

Trojitá děrovací hlava, motorické podávání materiálu, dělení pásoviny. Lze dovybavit automatickým zakládáním materiálu, kruhovou značící stanici, dělením pásoviny pod úhlem či vrtací jednotkou.

 

ALFA 500/150

ALFA 500/150 – na pásovinu i profily

Trojitá děrovací hlava pro vertikální děrování, single horizontální děrování, unikátní střihací pracoviště GEKA pro dělení pásoviny i L profilů. Lze dovybavit automatickým zakládáním materiálu, kruhovou značící stanici, dělením pásoviny pod úhlem či vrtací jednotkou.

 

Zobrazit technické parametry

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook