Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB

Hlavní strana / Stroje na zpracování plechu / Zakružovačky plechů / Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB

HYDRAULICKÉ ČTYŘVÁLCOVÉ ZAKRUŽOVAČKY PLECHU MCB nová konstrukce

 

Vlastnosti

Čtyřválcové zakružovačky plechu v současné době představuje nejpřesnější, nejrychlejší a k obsluze nejpřívětivější způsob zakružování. Např. zakružování kuželů je mnohem snadnější než na 3-válcovém stroji. Zakružovačky řady MCB se vyznačují se vysokým výkonem a spolehlivostí. Zákazníci, mezi které patří např. NASA, CATERPILLAR, AIRBUS, MITSUBISHI, LOCKHEED MARTIN, SIEMENS a mnoho dalších světových společností, si je pořizují do nejnáročnějších provozů.Zakružovačky MCB přesto vynikají i velmi příznivými cenami.

Obrázek k produktu - Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB Obrázek k produktu - Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB Obrázek k produktu - Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB Obrázek k produktu - Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB Obrázek k produktu - Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB Obrázek k produktu - Hydraulické čtyřválcové zakružovačky plechu MCB

Standardní příslušenství

Pro usnadnění výběru zakružovačky je vhodné vyplnit poptávkový formulář. Zakružovačky plechu totiž mají některá technická specifika, která vyžadují dobře formulovanou poptávku. Proč vyplnit formulář ?

 

 

 

Zobrazit technické parametry

Ukázka použití

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook