Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte 283 922 441 formetal@formetal.cz

Kontakt

Hlavní strana / Kontakt

Formetal s.r.o.

Adresa: Zahradní 467, 250 64, Měšice

Telefon / Fax: 283 922 441

Email: formetal@formetal.cz

IČ: 48035122

DIČ: CZ48035122

Plánovač cesty

Zadejte odkud jedete a mapa vyhledá nejlepší cestu k nám.

Odkud:

Obchodní oddělení

Ondřej Kubáček [stroje, nástroje]

Mobil: 724 048 301

Email: kubacek@formetal.cz

Mgr. Matěj Kuruc [stroje]

Mobil: 728 040 229

Email: kurucm@formetal.cz

Martin Svoboda [stroje]

Mobil: 606 632 049

Email: svoboda@formetal.cz

Jana Šejnohová [nástroje]

Mobil: 283 921 212

Email: sejnohova@formetal.cz

Dora Diblíková [doprava, dokumentace]

Mobil: 606 605 834

Email: diblikova@formetal.cz

Servisní oddělení

Mgr. Petr Kohout [manažer servisu]

Mobil: 602 525 119

Email: kohout@formetal.cz, servis@formetal.cz

Jiří Kadlec [vedoucí servisu]

Mobil:

Email: kadlec@formetal.cz

Jana Šejnohová [zastupující manažer servisu]

Mobil: 602 231 416

Email: sejnohova@formetal.cz

Objednejte si servis

 

 

 

Vyplnění formuláře je nejrychlejší cesta k vyřízení Vašeho požadavku. Navede zákazníka k shromáždění nezbytných údajů a informací, což umožní pracovníkům Formetalu okamžitě přistoupit k řešení. Odeslaný formulář se navíc ihned automaticky zanese do naší evidence.

Finanční oddělení

Kateřina Buraltová

Email: buraltova@formetal.cz

Ing. Pavel Kohák

Email: kohak@formetal.cz

Bc. Veronika Darina Buraltová

Email:

Jednatelé společnosti

Karel Buralt

Mobil: 602 588 711

Email: buralt@formetal.cz

Ing. Ladislav Kuruc

Mobil: 602 215 480

Email: kuruc@formetal.cz

Ing. Petr Čejka

Mobil: 606 733 188

Email: cejka@formetal.cz

servis servis

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na youtube?

Přejít na Youtube