Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Kovotlačitelské soustruhy

 

 

Kovotlačitelský soustruh DENN NTR-100/30

 

Vlastnosti

Hi-tech kovotlačitelské soustruhy DENN řízené CNC CAD-CAM software, které nachází uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích, jako je letecký průmysl, automobilový průmysl, zbrojní průmysl, výroba tlakových nádob, domácích potřeb, ventilací apod.

Kruhový tvar produktu již dnes není podmínkou, stejně jako výroba z kotouče materiálu. Polotovarem mohou být i tvarované, složené, svařované, cylindrické díly apod.

V porovnání s jinými výrobnímy postupy ušetří kovotlačitelské tváření až 90% materiálu, často při podstatně kratším výrobním času. Kvalita povrchu výsledného produktu bývá skvělá.

kovotlacitelske-tvareni

Španělská společnost DENN (INDUSTRIAS PUIGJANER, S.A.) byla založena v roce 1885 a od samého počátku se zabývá technologií kovotlačitelského tváření. S vynikajícími referencemi a 4000 instalovaných strojů patří do naprosté špičky oboru.

 

Prezentace-DENN

 

Rozlišujeme kovotlačitelské a kontinuální tváření. Při kovotlačitelském tváření je vstupní tloušťka materiálu totožná s teoretickou tloušťkou výsledného produktu, vstupní průměr je vždy větší, než výsledný.

Obrázek k produktu - Kovotlačitelské soustruhy Obrázek k produktu - Kovotlačitelské soustruhy Obrázek k produktu - Kovotlačitelské soustruhy Obrázek k produktu - Kovotlačitelské soustruhy

Příslušenství

denn-s-robotem

Zobrazit technické parametry

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook