Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Nástroje

Hlavní strana / Nástroje

30.4. 2020 Dodávky lisovacích, vysekávacích i děrovacích nástrojů probíhají bez omezení, import z Itálie funguje. V některých případech jsou trochu prodlouženy dodací lhůty, ale není to nic dramatického.

 

Formetal nabízí ohraňovací nástroje pouze od předních evropských výrobců. Garantujeme vynikající kvalitu, stálou technologickou podporu a krátké dodací termíny. Nástroje jsou povrchově kaleny a broušeny, nabízejí výborný poměr cena/užitná hodnota, a jsou proto u mnoha zákazníků velmi oblíbeny.

Italský výrobce nástrojů EURAM se zaměřuje na produkci lisovacích nástrojů s upínáním AmadaPromecan a WILLA pro ohraňovací lisy DURMA, ERMAK, BAYKAL, AMADA, HACO, TRUMPF a další. Nástrojě jsou vyráběny výhradně v Itálii, případně jiných zemích EU.

Prohlédněte si Aktuální katalog nástrojů EURAM a objednejte nástroje u nás.

Stáhněte si katalog

 

 Lisovnice Euram

VLM – přestavitelné matrice. Nejlepší volba v případě potřeby velkého počtu lisovnic, protože přestavitelná matrice pokrývá široký rozsah šířek a úhlů matric bez nutnosti jejich výměny. Jedná se o velmi výhodné řešení zejména při ohýbání silných plechů.

Výhody VLM

VLM

Manuální rychloupínání Speedblock. Skutečně funkční řešení podstatného urychlení výměny lisovníků včetně jejich vyjímání dopředu k obsluze.

Video

Speedblock

Nástroje pro vysekávací lisy A IRONWORKERY

Naším dodavatelem je italská společnost MATRIX, která v tomto oboru patří mezi celosvětové lídry. Vyrábí vysekávací a děrovací nástroje se systémem upínání TRUMPF a THICK TURRET – AMADA a je významným dodavatelem těchto vysekávacích nástrojů pro český a slovenský trh.

Prohlédněte si Aktuální katalog vysekávacích a děrovacích nástrojů MATRIX s upínáním THICK TURRET. Konzultujte vaše potřeby s našimi specialisty a objednejte ty nejvhodnější.

Stáhněte si katalog

 

Prohlédněte si Aktuální katalog nástrojů pro vysekávací lisy MULTITOOL a poptejte je u nás.

Stáhněte si katalog

 

Prohlédněte si Aktuální katalog děrovacích a vysekávacích nástrojů pro vysekávací lisy TRUMPF s upínáním TRUMPF a zašlete nám poptávku.

Stáhněte si katalog

Prohlédněte si Aktuální katalog TVAROVACÍ / FORMOVACÍ VYSEKÁVACÍ NÁSTROJE a konzultujte Vaše potřeby s našimi odborníky.

Stáhněte si katalog

 

 

Děrovací nástroje pro Ironworkery

MATRIX – děrovací a tvářecí nástroje pro vysekávací centra, Ironworkery a stroje GEKA.

Děrovací nástroje pro IRONWORKERY

Děrovací nástroje

Pokud si nejste jisti s výběrem nástroje pro Vaši výrobu, kontaktujte pana Ondřeje Kubáčka,

+ 420 724 048 301, kubacek@formetal.cz, nebo naše obchodní oddělení.

Pro vyžádání nabídky, nebo pro objednání nástrojů, kontakujte paní Janu Šejnohovou, +420 602 231 416, sejnohova@formetal.cz.

Sklad lisovacích nástrojů Euram

 

Podrobnosti a přihlášení

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook