Lisovací nástroje / Nástroje pro ohraňovací lisy

Kromě samotných lisovacích nástrojů vám také rádi poradíme s výběrem vhodných nástrojů, ať už na základě upínání, stroje, materiálu nebo výrobního výkresu.

Lisovací nástroje Rolleri

Jsme autorizovaný prodejce nástrojů Rolleri v České republice. Rolleri vyrábí nástroje pro všechny typy ohraňovacích lisů, upínací systémy a příslušenství k ohraňovacím lisům. Pro dosažení co nejlepších výsledků jsou veškeré nástroje indukčně kalené na 54-60 HRC. Poskytujeme také poradenství při výběru nástrojů, návrhy a dodávky speciálních nástrojů. Rolleri má jeden z největších skladů nástrojů pro ohraňovací lisy v Evropě, díky čemuž jsme schopni garantovat velmi rychlé dodací termíny. Doprava a balné jsou pro objednávky nad 500 € zdarma.


Lisovací nástroje Euram

Nabízíme ohraňovací nástroje pouze od předních evropských výrobců. Garantujeme vynikající kvalitu, stálou technologickou podporu a krátké dodací termíny. Nástroje jsou povrchově kaleny a broušeny, nabízejí výborný poměr cena/užitná hodnota a jsou proto u mnoha zákazníků velmi oblíbeny. Italský výrobce nástrojů EURAM se zaměřuje na produkci lisovacích nástrojů s upínáním AmadaPromecan (EURO) a WILA pro ohraňovací lisy DURMA, ERMAK, BAYKAL, AMADA, HACO, TRUMPF a další. Nástroje jsou vyráběny výhradně v Itálii.

Katalog Euram

Přestavitelná matrice VLM

Nejlepší volba v případě potřeby velkého počtu lisovnic, protože přestavitelná matrice pokrývá široký rozsah šířek a úhlů matric bez nutnosti jejich výměny. Jedná se o velmi výhodné řešení zejména při ohýbání silných plechů.
Zjistěte více.


Speciální nástroje

Dle požadavků zákazníka navrhneme speciální nástroje na základě výkresu výrobku nebo výkresu nástroje

Technické konzultace: Ondřej Kubáček, +420 724 048 301, kubacek@formetal.cz

Kontaktujte Janu Šejnohovou

Prodej nástrojů

+420 602 231 416
sejnohova@formetal.cz

Poptat nástroje