O nás

Společnost Formetal, s.r.o. se již více než 25 let specializuje na prodej a servis strojů na zpracování plechů. Nabízíme ohraňovací, výstředníkové či horizontální lisy, lasery, tabulové nůžky, vysekávací a děrovací centra, ohýbačky, zakružovačky, linky na zpracování svitků a další. Díky našim bohatým zkušenostem jsme úspěšně uvedli na český trh celou řadu výrobků světových značek – například DURMA, DAVI Promau, GEKA, VARIOBEND nebo PRODUTECH.

Naším cílem je poskytovat špičková a komplexní řešení pro zpracování plechů. Přivítáme proto náměty a připomínky, které nám mohou pomoci při zlepšování našich služeb.

Za svoji historii dodal Formetal na český trh více než 2 tisíce strojů a zařízení pro komplexní zpracování plechů. Jsme vysoce specializovanou společností, která poskytuje zákazníkům nadstandardní technologické služby a školení, zajišťuje profesionální garanční servis, seřízení a opravy strojů. Našim zákazníkům pomáháme zajistit financování nákupu zařízení a nabízíme výkup starších strojů na protiúčet.

Náměty a připomínky

Podrobnosti o cookies a zpracování osobních údajů

Jak vám pomůžeme?

  • Doporučení nejvhodnějšího stroje pro Vaší výrobu.
  • Technologické poradenství.
  • Výroba a dodání stroje přesně podle požadavků zákazníka.
  • Uvedení nových strojů do provozu a proškolení obsluhy.
  • Kvalitní záruční i pozáruční servis.
  • Rychlé dodání kvalitních lisovacích, vysekávacích a děrovacích nástrojů.

Kontaktujte nás, naši pečlivě proškolení pracovníci se Vám budou kdykoli plně věnovat.

Náhradní díly

Pro všechny dodávané stroje zajišťujeme kompletní dodávku náhradních dílů. Běžné díly vedeme skladem v Měšicích u Prahy, ostatní rychle zajistíme od tuzemských poboček renomovaných výrobců námi používaných dílů či přímo od výrobce.

Objednejte si servis Vyplnění formuláře je nejrychlejší cesta k vyřízení Vašeho požadavku. Navede zákazníka k shromáždění nezbytných údajů a informací, což umožní pracovníkům Formetalu okamžitě přistoupit k řešení. Odeslaný formulář se navíc ihned automaticky zanese do naší evidence.

Roční servisní služby

Ze zkušeností víme, že většina vážných závad strojů je způsobena špatnou údržbou. Využijte proto programu Servisní smlouva, v rámci které za vás pohlídáme veškeré termíny výměn olejů či filtrů a provedeme pravidelné servisní prohlídky a seřízení, aby vaše stroje spolehlivě pracovaly. Zároveň nabízíme výrazné slevy jak na servisní práce, tak na náhradní díly. Poskytneme vám servis jako prevenci.

V DURMAZLARU nechyběl FORMETAL ani letos
Setkání předního výrobce plechotvářecích strojů s obchodními partnery na začátku roku 2019

Dlouhodobé obchodní vztahy

S některými dodavateli spolupracujeme již více než 15 let. Dlouhodobá spolupráce je zejména v případě dodavatelů z kulturně odlišnějšího prostředí naprosto zásadní. Umožňuje přesné pochopení požadavků a rychlé a účinné řešení případných nedostatků.