Dodavatelé

Stabilní obchodní partnerství jsou pro nás důležitá. Pro většinu našich dodavatelů děláme výhradní zastoupení pro ČR a s mnohými spolupracujeme již více než 10 let. Můžete se tak spolehnout, že se o váš stroj postaráme po celou dobu jeho životnosti.


Společnost Durmazlar/Durma vyrábí ohraňovací lisy, tabulové nůžky, fiber lasery, vysekávací a děrovací centra, zakružovačky plechů a profilů, profilové, děrovací a vystřihovací nůžky, pásové pily. Patří mezi největší světové výrobce strojů na tváření plechu a mezi 100 největších tureckých společností vůbec. Stroje vyrábí v ultramoderním výrobním závodě s výrobní plochou 100.000 m2. Naše společnost je výhradním zástupcem Durmazlaru v ČR již od roku 1999

Web Durmazlar


DAVI

Italská společnost Davi Promau se specializuje na výrobu hi-tech zakružovaček plechů, zakružovaček profilů a speciálních strojů na zakružování tubusů větrných elektráren a letadel. Jako jednoznačného leadera v segmentu si stroje DAVI PROMAU zvolili zákazníci jako NASA, Airbus, Caterpillar a mnoho dalších renomovaných světových společností. 

Web Davi


ASCO Biegetechnik

Německá společnost ASCO vyrábí pod značkou Variobend segmentové obousměrné i jednočelisťové ohýbačky pro slabé a dlouhé plechy do 12 metrů délky. Díky mimořádné robustnosti a geometrii splňují ohýbačky nároky i nejnáročnějších uživatelů, navíc se vyznačují některými jedinečnými technickými vlastnostmi, které u jiných výrobců nenajdeme. Kromě ohýbaček vyrábí ASCO také linky Slinet na příčné a podélné dělení svitků.

Web Variobend
Web Slinet


ERBEND

Společnost Erbend se sídlem v Turecké Burse se specializuje na výrobu ohýbaček plechu. Její stroje najdete ve více než 50 zemích světa, mezi nimiž jsou Spojené státy, Kanada, Švédsko, Německo, Rusko a Austrálie. Exportuje 85% své produkce.

Web Erbend

Erbend sídlo společnosti

RHTC

RHTC je nizozemský výrobce hydraulických a mechanických lisů Profi Press, děrovacích strojů Profi Punch a ohýbaček profilů Profi Bend. Všechny stroje RHTC jsou vyráběny v Evropě pomocí pokročilých CNC strojů a robotů. Společnost dodává vysoce kvalitní, odolné a spolehlivé stroje do celého světa.

Web RHTC


NUMALLIANCE

Francouzský výrobce ohýbaček drátů a trubek Numalliance se řadí mezi absolutní světové špičky v oboru, jen v České republice se můžete setkat s desítkami referenčních strojů a to jak v malých zámečnických dílnách, tak ve firmách celosvětového dosahu.

Web Numalliance

Ohýbačka drátů

FINTEK

Společnost FINTEK byla založena v roce 1983 a stala se jedním z nejznámějších tchajwanských výrobců strojů na zpracování plechu. Fintek má více než 30 let zkušeností v oblasti kovoobráběcích strojů. Stroje jsou 100% vyrobeny na Tchaj-wanu, FINTEK vyrábí gilotinové nůžky a ohýbačky s vysokou přesností při rozumném poměru cena/výkon.

Web Fintek


GEKA

Španělská spol. Geka je dalším světovým leaderem v oboru, který se specializuje na výrobu profilových nůžek s děrováním, děrovacích strojů s polohovacími stoly či linek na dělení, děrování a vrtání materiálu, především profilů a silných plechů. Naše společnost zastupuje spol. GEKA v ČR již od roku 1998.

WEB Geka


Mecanica Excacta

Mecanica Excacta, sa. je hi-techový portugalský výrobce excentrických lisů a linek. Díky svému inovativnímu a nadstandardnímu technickému zázemí, získanému know-how, personálnímu obsazení, spoluprací s předními odborníky z univerzity v Portu a letitými zkušenostmi s výrobou standardních modelů strojů i na zakázku vyráběných lisů a linek, patří k absolutní světové špičce ve svém oboru. 

WEB Mecanica Exacta


DIRINLER

Dirinler je tradičním tureckým výrobcem excentrických a hydraulických lisů, který je již dlouhá léta pevně etablován na evropském trhu. V jeho nabídce naleznete řadu lisů s nejrůznějšími tonážemi a výbavou, které se vyznačují výbornou kvalitou a spolehlivostí a velmi zajímavými cenami. 

Web Dirinler


PB Engineering

Italská společnost PB Engineering vyrábí speciální vysoce výkonné stroje na lemování a trimování plechů, zejména kruhových tvarů. 

Web PB Engineering


DENN

Španělská společnost DENN je výrobcem hi-tech kovotlačitelských strojů. Byla založena v roce 1885 a od samého počátku se zabývá technologií kovotlačitelského tváření. S vynikajícími referencemi a 4000 instalovaných strojů patří do naprosté špičky oboru.

Web Denn

Španělská firma Denn

UZMA

Uzma – turecký výrobce kvalitních NC a konvenčních ohýbaček trubek. 

WEB Uzma


MADORA

Společnost MADORA vznikla v roce 2013 a je prvním polským výrobcem strojů na čištění a odhrotování (odjehlování) plechů. Její nabídka zahrnuje několik strojů s různými pracovními záběry a různými možnostmi. Charakteristickým znakem strojů na odstraňování těžkých otřepů je odvápňovací systém, který snižuje provozní náklady a výrazně zlepšuje efektivitu obrábění. Tyto stroje se používají ve firmách s plazmovými, kyslíkovými, laserovými a vodními řezačkami. Díky použití těchto strojů je možné snížit práci lidských rukou a výrazně zvýšit efektivitu výroby.

Web Madora

Odhrotování plechu

METALIX

Izraelská společnost METALIX produkuje špičkový CNC software pro vysekávací centra, lasery, ohraňovací lisy, stroje pro řezání vodním paprskem a plazmy. 

WEB Metalix


EURAM

Italští výrobci lisovacích nástrojů EURAMFerrari, Rolleri. V jejich nabídce naleznete nástroje pro upínací systémy Amada/Promecam typ Euro, Wila, Beyeler, Gasparini, Bystronic a další. Pokud si nevyberete, vyrobíme vám nástroj přímo na míru. 

WEB Euram


SUCE

SUCE je italský výrobce špičkových vysekávacích, tvářecích a děrovací nástrojů pro většinu známých výrobců strojů. 

WEB SUCE