Specialisté na plechotvářecí stroje
20 let tradice

telPomůžeme Vám: volejte +420 283 922 441 formetal@formetal.cz

Servis a náhradní díly

Hlavní strana / Servis a náhradní díly

3.4. 2020 Vzhledem k rostoucí problémům spojených s virem Covid -19 většina našich dodavatelů dočasně omezila nebo pozastavila svou produkci. Týká se to zejména výrobců z Turecka, Itálie a Španělska. K tomu se přidávají problémy s dopravou, zejména na hraničních přechodech, kde není výjimkou třeba týdenní zpoždění.

 

Z těchto důvodů čelíme potížím při přijímání dílů a strojů od našich dodavatelů. Všechny zasmluvněné projekty jsou nicméně v běhu a pod neustálým dohledem z naší strany. Společnost Formetal zatím funguje bez výrazného omezení, při servisní činnosti využíváme zejména náš rozsáhlý sklad náhradních dílů. V některých případech však musíme požádat o trpělivost s řešením Vašich požadavků.

 

18.3. 2020  Náš servis aktuálně nadále  funguje s tím, že preferujeme zásahy vzdáleným přístupem. Na havarijní servisy naši technici vyjíždějí i osobně, jsou vybaveni ochrannými prostředky včetně roušek. Omezení představuje nemožnost využití ubytovacích služeb.

 

OBJEDNÁNÍ SERVISU: pro rychlý servis vyplňte prosím následující Formulář.

Vyplnění formuláře je nejrychlejší cesta k vyřízení Vašeho požadavku. Navede Vás k shromáždění nezbytných údajů a informací, což umožní pracovníkům Formetalu okamžitě přistoupit k řešení. Zároveň v našem systému automaticky vytvoří servisní aktivitu, čímž se ve srovnání s telefonickým nebo emailovým podáním minimalizuje možnost prodlení či opomenutí.

Na základě zkušeností s dodáním a provozováním více než 1000 strojů v České republice nabízí společnost Formetal profesionální servis pro nové i starší stroje, a to i od jiných výrobců.

Provádíme servis těchto značek:

Durma (Durmazlar)FintekDirinler
Davi PromauSangiacomoCidan (Goteneds)
Mecanica ExactaProdutechDenn
VarionbendPB EngineeringRHTC
CamuHesseUzma
AkyapakGEKAa další

Pozn.: Při plánování servisu se přednostně vyřizují požadavky zákazníků, kteří si od nás pořidili stroj. Servis velmi starých strojů aktuálně provádíme pouze pro naše stávající zákazníky.

Náš tým

V současné době zaměstnává společnost Formetal sedm vysoce kvalifikovaných servisních techniků a koordinátora servisu, který servisní tým řídí.

Naši technici provádějí údržbu a opravy strojů po celé České republice. U delších dojezdových vzdáleností účtujeme zvýhodněné sazby.

Objednejte si servis

Jak Vám pomůžeme ?

  • Uvedení nových strojů do provozu a proškolení obsluhy.
  • Telefonické poradenství (Teleasistence).
  • Seřizování strojů.
  • Opravy mechanických částí a elektroniky .
  • Broušení nožů, případně dodávka nových nožů pro veškeré tabulové nůžky.
  • Školení stávající či nové obsluhy stroje
  • Výměny filtrů a filtrace olejů.
  • Opravy řídících systému Cybelec včetně zapůjčení náhradního systému.
  • Upgrade a modernizace starších systémů.
Kontaktujte nás, Rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Pro všechny dodávané stroje zajišťujeme kompletní dodávku náhradních dílů. Běžné díly vedeme skladem v Měšicích u Prahy, ostatní zajistíme přímo od výrobce.

Ze zkušeností víme, že většina vážných závad strojů je způsobena špatnou údržbou. Využijte proto programu Servisní smlouva, v rámci které za vás pohlídáme veškeré termíny výměn olejů či filtrů a provedeme pravidelné servisní prohlídky a seřízení, aby vaše stroje spolehlivě pracovaly. Zároveň nabízíme výrazné slevy jak na servisní práce, tak na náhradní díly.

Proč stroje od nás?

Věděli jste, že nás najdete na sociálních sítích?

Přejít na Youtube Přejít na Facebook