Excentrické lisy Mecânica Exacta, modely CC

Otevřený rám typu „C“, 63 – 250 tun, automatické nebo poloautomatické přestavení zdvihu / fixní zdvih, hydr. pojistka proti přetížení, možnost napojení periferií – odvíječ, rovnačka, podavač, odebírání, stohování.

Excentrický lis s C rámem

Excentrické lisy Dirinler, modely CDCS P81

Excentrické lisy s tvarem rámu „C“, 63 – 250 tun, mechanická ochrana proti přetížení, vhodné pro manuální operace.

Excentrický lis Mecanica Exacta

Excentrické lisy Mecânica Exacta, modely DM

Uzavřený rám typu „H“ se dvěma ojnicemi, 160 – 800 tun (silnější na vyžádání), fixní / automaticky přestavitelný zdvih, hydraulický systém proti přetížení, nastavitelná rychlost, automatické mazání s progresivním cyklem.

Excentrické lisy Mecânica Exacta, modely DM-S

Uzavřený rám typu „H“ s jednou ojnicí, 160 – 400 tun, fixní / automaticky přestavitelný zdvih, hydraulický systém proti přetížení, nastavitelná rychlost, automatické mazání s progresivním cyklem.

Hydraulický lis s C rámem

Hydraulické lisy Mecânica Exacta, modely PH-C

Hydraulické lisy s „C“ rámem a kapacitou 63 – 250 tun. Proporcionální ventily pro nastavení tlaku, pozice beranu a zdvihu řízena enkodéry.

Hydraulické lisy, modely PH-M

Vlastnosti Nejčastěji se využívané v automobilovém, leteckém a elektrotechnickém průmyslu. Výrobu na hydraulických lisech s „H“ rámem charakterizuje velká lisovací síla a absolutní přesnost. Základní modelové řady dodáváme v rozmezí 160 – 1000 tun. Na základě specifikace výroby navrhneme řešení „na míru“ mimo standardně nabízené modelové řady vč. personifikovaných rychlostí, lisovacích časů v plném tlaku, velikosti

Automatizované podávací linky

Nabídka Automatizované podávací linky od společnosti Mecânica Exacta pro práci se svitky v kompaktním konstrukčním řešení. Výhody Kompletní zařízení lze navrhnout a upravit speciálně na základě požadavku výroby a to včetně nástrojů a zařízení na jejich automatickou výměnu. Celá linka je pak ovládána z jednoho místa a jednoho panelu pomocí velmi jednoduchého a intuitivního ovládání. Příslušenství (Technologie je možno