Vysekávací centra TP

Vysoce výkonná vysekávací centra s uzavřeným „O“ rámem a zásobníkem až pro 28 nástrojových stanic.

Servo-elektrická vysekávací centra Technology Start line

Klíčovou vlastností všech vysekávacích center řady Start Line je vynikající poměr kvalita / cena. Všechna vysekávací centra Technology jsou servoelektrická, s technologií DualCam, která umožňuje vysokofrekvenční děrování 24 h/den.

Servo-elektrická vysekávací centra Technology Advanced line

Prémiová servoelektrická vysekávací centra Technology Italiana s technologií DualCam, která umožňuje vysokofrekvenční děrování 24 h/den.

Nástrojová bruska Matrix

Automatická nástrojová bruska Matrix MGM 150A je inovativní profesionální elektrická nástrojová bruska. Slouží k spolehlivému broušení všech vysekávacích nástrojů z tvrzené oceli (nástroje Trumpf, Thick Turret, apod.). K broušení nejsou potřeba žádné adaptéry.

Software Metalix cncKad

CAD/CAM systém který umožňuje použít jeden program pro programování různých strojů od různých výrobců. Nabízí celou řadu možností pro CNC děrovací a vysekávací centra, laserové a plazmové stroje, stroje pro řezání vodním paprskem apod., a to včetně podpory třídicích a stohovacích zařízení připojených k vašemu stroji.

Vysekávací a děrovací nástroje Matrix

Naším dodavatelem je italská společnost MATRIX, která v tomto oboru patří mezi celosvětové lídry. Vyrábí vysekávací a děrovací nástroje se systémem upínání TRUMPF a THICK TURRET – AMADA a je významným dodavatelem těchto vysekávacích nástrojů pro český a slovenský trh. Konzultujte vaše potřeby s našimi specialisty a objednejte ty nejvhodnější nástroje.