Hi – tech vláknový laser DURMA HD-F

Top komponenty, největší výběr sofistikovaných opcí. Automatické vyměnitelné stoly, které se vysouvají po délce stroje. Vhodné i pro vytvoření automatizovaného laserového pracoviště s věžovým zásobníkem pro plechy a výpalky.

Automatizace laserového pálení

Automatický zakládací a vykládací systém Durma Rapid Tower je určen k bezobslužnému skladování plechových tabulí, k jejich nakládání do vláknového laseru a k vykládání hotových výpalků. Systém dokáže pracovat až s 20 paletami plechu různých tlouštěk a rozměrů.

Ekonomický vláknový laser DURMA HD-FN

Ekonomické provedení laseru při zachování vysoké užitné hodnoty. Automatické vyměnitelné stoly bez vertikálního přestavení, které se vysouvají po délce stroje.

Kompaktní vláknový laser DURMA HD-FO

Při nízké pořizovací ceně a minimálních prostorových nárocích zaručují kvalitní řezný výkon. Stůl s plechem je manuálně vysouván do boční strany laseru. Možnost motorického výměnného stolu do boku.

Čínský vláknový laser Glorystar GS-CE

Vláknové lasery s nízkou cenou. Automatické vyměnitelné stoly bez vertikálního přestavení, které se vysouvají po délce stroje. Český servis a dodávky ND.

Kompaktní ekonomický laser Glorystar

Kompaktní čínský vláknový laser Glorystar GS-C

Vláknové lasery s nejnižší cenou. Motorické vysouvání stolu do boční strany laseru. Vhodné pro provozy s nedostatkem místa.